XXVII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”

wtorek, 17 października 2023

Zapraszamy dzieci oraz młodzież z terenu powiatu polkowickiego do udziału w XXVII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Srebrna Muza”. Konkurs odbędzie się w dniach 28 i 29 listopada.


Listopad, miesiąc zadumy, nostalgii i magii. Przyroda powoli szykuje się do snu zimowego. A jak jest u nas? My szykujemy się na coroczny Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”, czyli konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i dostarczyć kartę zgłoszeniową osobiście do biura Organizatora Centrum Kultury (pierwsze piętro/pokój 122/ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice) lub na adres mailowy: srebrnamuza@ckpolkowice.pl.
Nieprzekraczalny termin dostarczania kart zgłoszeniowych: 17 listopada

Uczniowie klas O-VI prezentują jeden dowolny utwór poezji polskiej. Długość prezentacji: do 3 min.
Uczniowie klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych prezentują wybrany utwór Aleksandra Fredry. Długość prezentacji: do 5 min. 

Prezentacje odbywać się będą w polkowickim kinie 28 i 29 listopada i zostaną ocenione przez profesjonalne Jury. Informacja dotycząca dokładnej daty i godziny prezentacji poszczególnych uczestników zostanie podana na stronie internetowej www.ckpolkowice.pl do 22 listopada 2023 r. 

 

plakat promujący wydarzenie


 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: