Dzień Kawy 2023

środa, 20 września 2023

Dnia 29 września obchodzony jest Światowy Dzień Kawy. Nasza kawiarnia CieKawa również przyłącza się do świętowania! To doskonała okazja, aby połączyć smak, kulturę i twórczość w jedno niezapomniane wydarzenie.

Data: 29 września
Godziny: 16:00 - 20:00
Miejsce: Kawiarnia CieKawa, (Rynek 26) Salon (Rynek 27)

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Cały wieczór będzie pełen aromatycznych niespodzianek. Przygotowaliśmy degustację "kawy po śląsku" oraz Bomby Legnickiej -  niezwykłego ciasta z rodzinnej manufaktury "Pierniki Wrocławskie". To prawdziwa uczta dla podniebienia, która świetnie komponuje się z kawą.

Wieczór umili nam koncert, który rozpocznie się o godz. 18.00. W muzyczną podróż zabierze nas Karolina "Caroline" Ziemlicka. Laureatka kilkudziesięciu festiwali wokalnych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, finalistka Szansy na Sukces Opole 2022. Na stałe współpracuje z Narodowa Orkiestra Dętą w Lubinie. Gościnie wystąpi również wschodząca gwiazda, Vanessa Szanter. Młoda wokalistka nagrała niedawno swój nowy singiel "Myself", na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym na międzynarodowych festiwalach. Nie zabraknie także jazzowych dźwięków saksofonu, które stworzą wyjątkową atmosferę.

A jeśli masz duszę artysty, dołącz do konkursu malowania obrazów kawą! Około godziny 17:30 ogłosimy zwycięzców i nagrodzimy najlepsze prace. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją kreatywność.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kawoszem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kawą, serdecznie zapraszamy. Nasze wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i wstęp jest całkowicie wolny!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: