Piątek z muzyką na żywo w Kawiarni CieKawa!

piątek, 10 Maja 2024

Jeśli lubisz spędzać wieczory przy dźwiękach dobrej muzyki, mamy dla Ciebie idealne wydarzenie! Już 17 maja o godzinie 19:00 zapraszamy do Salonu przy Kawiarni CieKawa na wyjątkowy koncert z cyklu "Piątek z muzyką na żywo".

Na scenie wystąpi duet lokalnych artystów. Wokalistka Paula Grabowiecka oczaruje Cię swoim głosem, który potrafi poruszyć niejednego widza  Paula znana jest z emocjonalnych występów, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Towarzyszyć jej będzie utalentowany gitarzysta, Michał Stępień. Jego dźwięki gitary przeniosą Cię w świat melodyjnych brzmień, pełnych pasji i finezji. Ich współpraca na scenie to gwarancja dobrej muzyki.

Nie tylko muzyka będzie na najwyższym poziomie – również atmosfera w Kawiarni CieKawa jest niepowtarzalna. Przytulne wnętrze, aromatyczna kawa i pyszne desery sprawią, że poczujesz się jak w domu. To doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi i spędzenie wieczoru w miłym towarzystwie.

Bilety kosztują jedynie 10 zł i można je nabyć w Kawiarni CieKawa, w Kinie oraz online na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl
Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zakupem!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: