Przyjdź na casting i weź udział w plenerowej inscenizacji!

środa, 5 czerwca 2024

Przyjdź na casting i weź udział w inscenizacji plenerowej "Godzina W"!

Czy marzysz o występowaniu na scenie, śpiewaniu przed publicznością, a może o tworzeniu niezapomnianych scenografii? Centrum Kultury w Polkowicach daje Ci taką szansę! Już 11 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 w „Atelier” przy ul. Rynek 4A odbędzie się casting, który może odmienić Twoje życie!

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Otwarte drzwi dla każdego: Niezależnie od wieku (od 0 do 100 lat) i doświadczenia scenicznego, zapraszamy wszystkich z pasją do sztuki.
  • Różnorodne role: Szukamy aktorów, wokalistów, scenografów, charakteryzatorów, fryzjerów oraz obsługi technicznej. Każda kreatywna dusza znajdzie tu swoje miejsce.
  • Wsparcie ekspertów: Pracuj pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Scenariusz i reżyseria są w rękach Kingi Kaszewskiej-Brawer, a kierownictwo muzyczne należy do Przemysława Szczotko.
  • Brak wymagań: Nie musisz mieć doświadczenia! Liczy się Twoje zaangażowanie i chęć do nauki.

Nie możesz być na castingu?

Żaden problem! Skontaktuj się z nami poprzez maila: mateusz.sienkiewicz@ckpolkowice.pl – odezwiemy się do Ciebie!

Premiera inscenizacji:

Wielki finał odbędzie się 1 sierpnia 2024 r. w Amfiteatrze - Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku. Bądź częścią niezwykłego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Polkowic!

Dołącz do nas i twórz magię na scenie!
To wyjątkowa okazja, by pokazać swój talent i zdobyć bezcenne doświadczenie. Przyjdź na casting i zrealizuj swoje marzenia razem z nami!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: