"Głębiej" - malarstwo i batik Anny Bajon

poniedziałek, 1 lipca 2024

Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż i wystawę pt. "Głębiej" - malarstwo i batik Anny Bajon! Zanurz się w głębię twórczości polkowickiej artystki.

Wystawa odbędzie się w Kawiarni Ciekawa w dniach 12 lipca - 31 sierpnia. Wernisaż zaplanowany jest na 12 lipca o godzinie 17:00.

Wystawa "Głębiej" to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością Anny Bajon, artystki pochodzącej z Polkowic, która swoje umiejętności i wrażliwość wyraża poprzez obrazy olejne, batik i akwarelę. Każda z tych technik pozwala jej na odkrywanie różnych potencjałów i tworzenie unikalnych kompozycji, które są harmonijne i prawdziwe.

Bezpłatne zaproszenia na wernisaż można odebrać w Kawiarni  CieKawa.

Biografia artystyczna Anny Bajon:

Anna Bajon ukończyła malarstwo na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz arteterapię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jej prace były prezentowane na wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach, w miejscach takich jak Zamek Piastowski w Legnicy, Klub muzyczny Strefa w Krakowie, Galeria hotelu Interhouse w Krakowie, Galeria Sztuki Abakus w Warszawie, Pałac Kazimierzowski w Warszawie, Pałac Prezydencki w Warszawie, Piwnica pod Baranami w Krakowie i w Galeria Sztuki Pacykarz w Legnicy.

Do najważniejszych osiągnięć artystki należą: pierwsze miejsce na Międzynarodowym Przeglądzie Tkaniny Artystycznej – Silezjany 2021, nagroda specjalna przewodniczącej jury w I Ogólnopolskim Konkursie Batiku w Zamościu oraz kwalifikacja do wystawy w Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa "Promocje 2023" w Legnicy.

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Ciekawa już od 12 lipca!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: